apple-icon-114x114

رشته اقتصاد و علوم اداری

رشته اقتصاد و علوم اداری، به عنوان یکی از رشته‌های علوم انسانی، در حوزه مطالعاتی اقتصاد، حسابداری، مدیریت و بازاریابی فعالیت می کند. این رشته، بیشتر به تحلیل رفتار انسانی در اقتصاد و تجارت، مدیریت و کسب و کار می پردازد.

رشته اقتصاد و علوم اداری

رشته اقتصاد و علوم اداری، به عنوان یکی از رشته‌های علوم انسانی، در حوزه مطالعاتی اقتصاد، حسابداری، مدیریت و بازاریابی فعالیت می‌کند. این رشته، بیشتر به تحلیل رفتار انسانی در اقتصاد و تجارت، مدیریت و کسب و کار می2پردازد.

در این رشته، دانشجویان با مطالعه مباحثی مانند اصول اقتصاد، تحلیل میکرو و ماکرواقتصادی، مبانی مدیریت، حسابداری، برنامه‌ریزی و کنترل عملکرد، آموزش‌هایی را دریافت می‌کنند که در حوزه تجارت و مدیریت موفقیت بخش خواهد بود.

رشته اقتصاد و علوم اداری در بسیاری از دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در سطوح مختلف، ارائه می‌شود. به عنوان مثال، دانشگاه هاروارد، دانشگاه استنفورد، دانشگاه لندن و دانشگاه علوم کاربردی و حرفه‌ای آلمان و ترکیه، به عنوان برخی از بهترین دانشگاه‌های جهان در این رشته شناخته می‌شوند.

در بسیاری از کشورها، رشته اقتصاد به دلیل اهمیت و تأثیر زیادی که در اقتصاد و توسعه دارد، از رشته‌های محبوب و مورد توجه محسوب می‌شود. همچنین، با توجه به نیاز به تحلیل و بررسی اقتصاد کشورها در مقابل چالش‌های داخلی و خارجی، تأمین نیروی انسانی متخصص در زمینه اقتصاد و مدیریت امری ضروری و حیاتی است.

اگر شما قصد تحصیل در رشته اقتصاد و علوم اداری در هر کشوری به خصوص آلمان، ترکیه و یا ایتالیا را دارید، ما برای اخذ پذیرش و گرفتن ویزای تحصیلی در کنار شما خواهیم بود. کافی است تا فرم درخواست پذیرش و مشاوره را تکمیل کنید و یا با تماس مستقیم با ما در ارتباط باشید. ما به تمام سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

آینده نگری تخصص ما است .

ما با یک برنامه ریزی جامع در کنار شما هستیم تا در نهایت علاوه بر کسب مدرک علمی معتبر ، آینده ی شغلی خوبی توام با درآمد و رفاه داشته باشید. 

فرصت های جدید

محل اسکان – دو وعده غذای گرم
مدت زمان انجام پروسه ۳ تا ۴ ماه
پایه حقوق دریافتی ۷۵۰۰ ریال قطر – تقریبا ۱۲۰ میلیون تومان
هر ۴ ماه ۱۵ روز مرخصی با بلیط رفت و برگشت به ایران

دریافتی ماهانه۴۰۰ تا ۵۵۰ ریال عمان
ماهانه تقریبا ۸۳ میلیون تومان
محل اسکان – خانواده از ابتدا همراه – بیمه
مدت زمان انجام‌پروسه ۳ تا ۴ ماه 
دسترسی به‌ بازار کار جهانی

فشرده و ترمیک
مرداد ۱۴۰۳
ویژه شاغلین
با هدیه ۱۰۰ هزار تومانی