درباره ما

About Us

شرکت همیار محصلین ایرانیان فرهیخته ( هما )، به شماره ثبت: 2575 و شناسه ملی: 14004342330 با ۱۶ سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه آموزش
کسب برترین رتبه‌ها،اخذ پذیرش از دانشگاههای معتبر و اخذ بیشترین بورسیه تحصیلی گوشه‌ای از افتخارات ما در طی این سالها می‌باشد.

بخشی از خدمات هما

مشاوره تحصیلی در تمام مقاطع

و تمام زمینه‌های تحصیلی

اخذ مدرک زبان

انگلیسی، آلمانی، ترکی، روسی

اخذ مدرک دیپلم

در تمام رشته‌ها

نماینده رسمی دانشگاه‌ها و مدارس

ترکیه، ایتالیا، کانادا، آلمان، انگلیس، روسیه، آمریکا

هما در سال 1387 و در راستای گسترش تحصیل در آنسوی مرزهای ایران ، به سمت تاسیس مراکز آموزشی رفت تا امروز بتواند به بیش از 6000 دانش‌آموز و دانشجو مشاوره و آموزش دهد و برای آنها با همراهی خودشان آینده‌ای درخشان توام با سعادت ترسیم کند.

هما یکی از زیر مجموعه‌های هلدینگ همیار محصلین ایرانیان فرهیخته است و سال‌هاست که با ارائه خدمات گسترده و سابقه درخشان در خدمت دانش‌آموزان و دانشجویان است.کارگروه هما بیش از ۱۶ سال است که در خدمت اعتلای سطح آموزش و پیشرفت علمی  مخاطبین خود گام برمی‌دارد‌. در تمام این سال‌ها با داشتن مدارس در همه مقاطع تحصیلی، آموزشگاه‌های علمی، خدمات مشاوره، برگزاری همایش های بزرگ علمی در سراسر ایران، جذب تعداد بی‌شماری دانش‌آموز و دانشجو و هدایتشان به بهترین مسیر، راه گشای بزرگی برای پیشبرد اهداف علمی همگان بوده است. کسب رتبه‌های برتر دانشگاهی، موفقیت در عرصه‌های مختلف علمی اعم از المپیادها، مسابقات علمی، آزمون تیزهوشان و افتخارات بی‌شمار دیگر در کارنامه هما چون خورشیدی برآسمان دانش این مرز وبوم پرتو‌افشان است. حال با تکیه بر تجربیات سال‌های موفق و در راستای تعالی و پیشرفت ،با گام‌های استوار در کشورهای اروپایی ادامه مسیر را طی می‌کند تا رسیدن به مدارج علمی جهانی برای فرزندان ایران هموارتر شود.

این مجموعه توسط خانواده پوشین تاسیس و با مساعدت همکارانی که هر کدام دارای تحصیلات عالی و تجارب علمی در زمینه های مختلف آموزشی هستند، در کشورهای مختلف در حال فعالیت است.

تیم ما

فرصت های جدید

بدون نیاز به مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی
حداقل دریافتی ۲/۵۰۰ دلار
حدااکثر دریافتی ۸/۰۰۰ دلار

تحصیل به انگلیسی
بدون محدودیت سنی
بورسیه ۷۶۰۰ یورویی همراه خوابگاه و غذا