آزمون آیمت ایتالیا

اگر قصد تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی در کشور ایتالیا را دارید، باید در آزمون آیمت (IMAT) شرکت کنید. آزمون آیمت ایتالیا، راه ورود به دانشگاه‌های پزشکی این کشور است. در این بخش، با آزمون آیمت ایتالیا آشنا می‌شویم و راهنمایی کاملی را برای داوطلبان ارائه می‌دهیم.
آزمون‌های تومر (TOMER) در ترکیه یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین مراحل در پیشرفت تحصیلات تخصصی یا حرفه‌ای در این کشور می‌باشد. برای آمادگی و قبولی در این آزمون با کارشناسان حرفه‌ای موسسه آموزشی و مهاجرتی هما تماس حاصل فرمایید.
آزمون یوس یک آزمون استاندارد است .این آزمون برای  پذیرش تحصیلی در دانشگاه­های ترکیه در مقطع کارشناسی  برگزار می­ شود.
آزمون آیلتس (IELTS) یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی در جهان است که برای سنجش مهارت زبان انگلیسی غیر بومی در چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
آزمون تافل (TOEFL) یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی برای ورود به دانشگاه‌های خارجی است. این آزمون هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می‌شود و توسط سازمان ETS (Educational Testing Service) اداره می‌شود.
آزمون gre یک آزمون استاندارد برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی به خارج را دارند و برای اثبات مهارت خود باید این آزمون را پشت سر بگذارند.
آزمون تیل که مخفف عبارت test in laib است مخصوص متقاضیانی است که قصد تحصیل در رشته‌های معماری و مهندسی در دانشگاه پلی تکنیک تورین را دارند و صرفا برای این دسته از افراد برگزار می ‌شود.
اگر شما قصد مهاجرت به ایتالیا را داشته باشید احتمالا نام آزمون Tolc را شنیده‌اید، آزمون Test Online di Cui Si Discute که به اصطلاح به آن آزمون Tolc می‌گویند، یک آزمون آنلاین است که در ایتالیا برای ارزیابی مهارت‌های دانشجویان در حوزه‌های علمی و مهندسی استفاده می‌شود.
آزمون (Test Admission Management General (MAT-G یک آزمون استانداردبرای ورود به برنامه های مدیریت عمومی می باشد.
احتمالا شما تا به حال نام آزمون دولینگو را شنیدهاید، به زبان خیلی ساده باید بگوییم که :  Duolingo یک پلتفرم آموزش زبان به صورت آنلاین است که توسط شرکت Duolingo توسعه داده شده است.