دوره مکالمه ترمیک(عادی)
ترمیک (فشرده)
و خصوصی

مقدمه

زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در بسیاری از کشورهای جهان تدریس می‌شود. از این رو یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یادگیری این زبان کیفیت زندگی شما را بهبود می‌بخشد. با تسلط بر زبان انگلیسی  درهای تازه ای از جهان علم واطلاعات به روی شما گشوده خواهد شد.زیرا همواره قادر به استخراج تازه‌های دنیای پیرامون خود خواهید بود.

طبق اعلام سازمان ملل متحد، زبان انگلیسی، یکی از 6 زبان رسمی این سازمان است. زبان انگلیسی، به عنوان زبان مادری کشورهای زیادی از جمله : ایالات متحده آمریکا ،استرالیا، نیوزلند، بریتانیا، کانادا و … شناخته می‌شود. یادگیری زبان انگلیسی، باعث ایجاد دسترسی نامحدود به دنیای علم و تکنولوژی، آشنایی با فرهنگ‌های جوامع مختلف، مشاغل و بیزنس‌های بین‌المللی و همچنین ارتباطات برون مرزی می‌شود. همچنین با افزایش مهارت‌های ارتباطی و ضریب هوشی افراد، باعث تقویت اعتماد به نفس آن ها می شود.

تیم آموزشی هما با دارا بودن مشاوران زبده ومتخصص وبرنامه ریزی زمان بندی شده براساس توانمندی ها و سطح فعلی شما نوید بخش بهترین نتیجه برای شما خواهد بود.

از امتیازات تیم آموزشی ما داشتن همیار است.هر زبان آموز علاوه برداشتن استاد،از مساعدت همیار خود نیزدر امر آموزش بهره مند خواهد بود.

شماره تماس موسسه هما: 02191307463

توضیحات دوره های مکالمه ترمیک (عادی)، ترمیک ( فشرده) و دوره های خصوصی :

در آموزشگاه هما دوره های آموزش مکالمه زبان انگلیسی به صورت ترمیک (عادی)، ترمیک ( فشرده) و خصوصی برای دو گروه سنی نوجوانان و بزرگسالان طراحی شده است و مختص افراد بالای 12 سال می‌باشد. مجموع کل دوره‌های مکالمه برای نوجوانان و بزرگسالان در آموزشگاه هما24 ترم است.

دوره های آماده‌سازی آزمون آیلتس تنها به شکل خصوصی برگزار می‌گردد.

در طول دوره‌های مکالمه از ویرایش سوم سری کتاب‌های  امریکن انگلیش فایل جهت تدریس استفاده می‌شود دردوره‌های آیلتس  سری کتاب‌های تاپ ناچ تدریس خواهد شد.

در طول دوره‌های مکالمه ترمیک که 24 ترم است تمام  شش جلد کتاب‌های امریکن انگلیش فایل تدریس می‌شود و در پایان هر ترم آموزشی، سطح زبان آموز به وسیله آزمون‌های کتبی و شفاهی، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.لازم به ذکر است ارزیابی فقط در پایان دوره انجام نمی‌گیرد، در طول دوره آموزشی یادگیری زبان آموز توسط همیار آموزشگاه بررسی می‌شود وبا آسیب شناسی به موقع و ارائه راهکاردر نهایت یادگیری در سطح بالا انجام می‌پذیرد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در دوره های ترمیک بر اساس تقویم آموزشی آموزشگاه هما و متناسب با شرایط زبان آموزان در قالب پکیج‌های زیر ارائه می‌شود:

کلاس‌های گروهی 3 روز در هفته

( شنبه – دوشنبه – چهارشنبه‌ها ) هر جلسه به مدت 90 دقیقه.

کلاس‌های گروهی 2 روز در هفته

( یکشنبه – سه شنبه‌ها ) هر جلسه به مدت 120 دقیقه.

کلاس‌های گروهی آخرهفته ها

( پنجشنبه یا جمعه‌ها ) هر جلسه دوتا 120 دقیقه با 15 دقیقه استراحت بین جلسات.

کلاس‌های گروهی 3 روز در هفته

( شنبه – دوشنبه – چهارشنبه ) هرجلسه دوتا 90 دقیقه با 10 دقیقه استراحت بین جلسات

جدول ساعات برگزاری کلاسهای ترمیک (عادی) و ترمیک ( فشرده):

دوره‌های خصوصی:

کلاس‌های خصوصی مکالمه و آیلتس آموزشگاه  به 2 صورت آنلاین و برون سازمانی برگزار می شود.

در کلاس‌های برون سازمانی این امکان وجود دارد که جلسه کلاس با حضور استاد در محل موردنظر زبان آموز (منزل، محل کار و …) برگزار شود.

مزایای کلاس‌های خصوصی:

1داشتن حق انتخاب برای ساعات و روزهای کلاس (به دلخواه زبان آموز)
2) امکان کنسل کردن کلاس بدون از بین رفتن جلسه تا 2 مرتبه در هر ترم
3) بهره‌مندی از پشتیبانی ویژه ( به صورت آنلاین )

در موسسه زبان هما تمام کلاس‌های آماده سازی آزمون آیلتس تنها به این روش یعنی خصوصی برگزار می‌گردد.

مزایای شرکت در دوره‌های آموزشگاه هما

1) آزمون تعیین سطح رایگان

هر فراگیر پیش از انتخاب پکیج آموزشی یک جلسه رایگان مشاوره خواهد داشت تا ضمن صحبت با مشاور آموزشگاه نیازهای خود را شناسایی و بهترین پکیج آموزشی را انتخاب کند. در ادامه فراگیر با تعیین سطح، درک واقع‌بینانه‌ای از سطح دانش زبانی خود به دست می‌آورد.

2) همیار آموزشی

زبان آموزان آموزشگاه هما بسته به سطح کلاس، هر 2 الی 4 جلسه به صورت مداوم تا پایان دوره، از مزیت داشتن همیار آموزشی که وظیفه نظارت بر روند آموزشی زبان آموزان را بر عهده دارد، بهره مند می شوند. در مجموعه هما ،  آموزش زبان همیار محور است . وجود همیار برای زبان آموزان قوت قلب بوده ودر فضایی صمیمی با ایجاد محیط آموزشی برترآموزش ها بابالاترین سطح ممکن انجام می پذیرد. همیار محور بودن آموزش های مجموعه ما با توجه به منحصر به فرد بودن و کسب نتیجه مطلوب  مورد استقبال زبان آموزان قرار گرفته و سیستم آموزشی ما را از دیگران متمایز کرده است.

3) امکان شرکت در کلاس‌های آنلاین بهسازی شده

از زمان فراگیر شدن سیستم آموزش آنلاین  تا کنون همواره کلاسهای آنلاین با چالش‌های خاصی مواجه بوده،  ما با در نظر گرفتن تمام این موارد و بهره گیری از بستری مناسب نه تنها به حل این مشکل پرداختیم بلکه روش آموزش آنلاین را بین مراجعین خود، به روشی کاملا موثر و محبوب تبدیل کرده‌ایم.  آنلاین بودن کلاس‌ها این فرصت را به موسسه داده است که از حضور بهترین و مجرب‌ترین اساتید به نام  بهره‌‌مند شویم یعنی اساتیدی که خارج از کشور و یا در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند.

4) اساتید مجرب

یادگیری زبان انگلیسی، توسط اساتید برتر حوزه آموزش زبان در کشور ویا خارج از کشور. تمامی اساتید زبان انگلیسی در بخش نوجوانان و بزرگسال آموزشگاه هما، دارای مدارک داخلی و بین المللی مهارت تدریس هستند.

5) نظارت گام به گام و دقیق

علاوه بر وجود همیار آموزشی که  بر روند آموزشی زبان‌آموزان  نظارت دارد،سوپروایزر مجموعه نیز برکلاس ها ،تدریس ها ،عملکرد اساتید،آموزش زبان آموزان و روند کلی آموزش نظارت مستمر دارد.

6) برگزاری کلاس های گروهی با تعداد زبان آموز محدود

کلاس‌های آموزشگاه ما، به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌شوند و ظرفیت کلاسهای گروهی ما معمولادر شلوغ‌ترین حالت   با 8 نفر زبان آموز در یک کلاس برگزار می شود که این محدودیت، در راندمان یادگیری زبان‌آموزان تاثیر مثبتی داشته است.

شماره تماس با موسسه هما: 02191307463

اهداف آموزشی در سطوح مختلف دوره های مکالمه

1- جملات یا عبارات پایه‌ای را در رابطه با اعداد، ملیت‌ها، خانواده، مشاغل، مسافرت، لباس‌ها وغیره بیان کرده و سوالاتی در خصوص این موضوع بپرسید.

2- مشخصاتی چون سن، ضمایر ملکی و افعال پرکاربرد را در مورد خود و دیگران استفاده کنید و با استفاده از زمان‌های حال ساده، حال استمراری و گذشته ساده، جملات خبری، منفی و سوالی بسازید.

3-  در رستوران یک میز رزرو کنید.

4- درباره فعالیت‌های روزمره خود صحبت کنید.

5- درباره وعده‌های غذایی و اینکه مردم کشور شما چه غذاهایی می‌خورند صحبت کنید.

6- درباره توانایی‌های خود جمله بسازید.

7- تاریخ و ساعت را عنوان کنید.

قوانین و سوالات متداول

خیر. با هر دانش و پیشینه زبانی که داشته باشید، شرکت در آزمون تعیین سطح الزامی است.

بعد از هماهنگی وقت با نیروهای اداری آموزشگاه، تعیین سطح به صورت یک مصاحبه شفاهی توسط
سوپروایزر آموزشگاه انجام خواهد شد.

این کتاب بر اساس لهجه آمریکایی نگارش شده است، اما در بخشهایی از دروس آن به لغات و تلفظ های
بریتیش نیز اشاره شده است

در پایان هر ترم، یک آزمون کتبی و همچنین یک آزمون شفاهی از کلیه زبان آموزان گرفته خواهد شد.
مالک قبولی زبان آموزان، نمره ای است که از آزمون اخذ میکنند.

در پایان هر ترم، یک آزمون کتبی و همچنین یک آزمون شفاهی از کلیه زبان آموزان گرفته خواهد شد.
کسب نمره 75 از 100 به منزله قبولی و ارتقا به ترم بعد می باشد .

بله. محوریت کالس های آموزشگاه زبان هما، مکالمه و تقویت مهارتهای ارتباط کالمی است.

در دوره های ترمیک، هر زبان آموز، میتواند در هر ترم آموزشی، 3 جلسه غیبت موجه داشته باشد.

در پایان سطح 3 این کتاب، می توانید در کلاس های مقدماتی آمادگی آزمون آیلتس شرکت بفرمایید.

خیر. آموزشگاه زبان هما وجود همیار آموزشی و نظارت مداوم اساتید بر روند آموزشی زبان آموزان را جایگزین امتحان میان ترم کرده و تنها پس از اتمام دوره یک آزمون پایان ترم برگزار میکند

خیر. در صورت هماهنگی با سوپروایزر، میتوانید وقت دیگری را برای آزمون مشخص کنید.

با وارد شدن در اکانت کاربردی خود، می توانید تمام اطلاعات خود را مشاهده کنید.

درخواست دوره خصوصی

فرصت های جدید

بدون نیاز به مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی
حداقل دریافتی ۲/۵۰۰ دلار
حدااکثر دریافتی ۸/۰۰۰ دلار

تحصیل به انگلیسی
بدون محدودیت سنی
بورسیه ۷۶۰۰ یورویی همراه خوابگاه و غذا