رشته طراحی و هنر

رشته های مربوط به طراحی و هنر شامل بسیاری از حوزه ها و زیرشاخه هایی مانند هنرهای تجسمی، طراحی گرافیک، طراحی صنعتی، طراحی داخلی، نقاشی، مجسمه سازی، عکاسی، معماری، فیلم سازی و سینما، نورپردازی، موسیقی و بسیاری موارد دیگر است.

رشته طراحی و هنر

رشته‌های مربوط به طراحی و هنر شامل بسیاری از حوزه‌ها و زیرشاخه‌هایی مانند هنرهای تجسمی، طراحی گرافیک، طراحی صنعتی، طراحی داخلی، نقاشی، مجسمه‌سازی، عکاسی، معماری، فیلم سازی و سینما، نورپردازی، موسیقی و بسیاری موارد دیگر است.

در رشته‌های هنر، دانشجویان با مفاهیم و اصول هنری و طراحی آشنا می‌شوند و با استفاده از تکنیک‌ها و ابزارهای مختلف، ایده‌ها و خلاقیت خود را به صورت تصویری و صوتی بیان می‌کنند. در این رشته، دانشجویان با ابزارها و تکنولوژی‌های مختلفی آشنا می‌شوند و قادر خواهند بود تا با استفاده از آن‌ها، طرح‌های خلاقانه‌ای را طراحی کرده و پروژه‌های مختلف را به اجرا درآورند.

این رشته در بسیاری از کشورها شامل دانشگاه‌ها و مدارس هنری معتبر است و طرفداران بسیاری دارد. به عنوان مثال، کشورهایی مانند ایالات متحده، کانادا، انگلستان، فرانسه، ژاپن، استرالیا و نیوزیلند دارای دانشگاه‌ها و مدارس هنری بسیار معروفی هستند که در آن‌ها دانشجویان می‌توانند در رشته هنر طراحی و هنر تحصیل کنند.

علاوه بر این، کشورهای آسیایی نیز در زمینه هنر به رشد و توسعه پویایی داشته‌اند و به عنوان مثال، ژاپن، کره جنوبی و چین نیز به عنوان مراکز مهم هنری در منطقه شناخته می‌شوند.

در کل، رشته هنر در بسیاری از کشورها طرفداران بسیاری دارد و می‌توان گفت که توسعه این رشته در سطح جهانی بسیار مهم است.

اگر شما قصد تحصیل در هریک از رشته طراحی و هنر و زیر شاخه های آن در هر کشوری را دارید، ما برای اخذ پذیرش و گرفتن ویزای تحصیلی در کنار شما خواهیم بود. کافی است تا فرم درخواست پذیرش و مشاوره را تکمیل کنید و یا از طریق تماس میتقیم با ما در ارتباط باشید. ما به تمام سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

همچنین تیم هما تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شما را در مسیر شغلی و تحصیلی درست قرار دهد.

آینده نگری تخصص ما است .

ما با یک برنامه ریزی جامع در کنار شما هستیم تا در نهایت علاوه بر کسب مدرک علمی معتبر ، آینده ی شغلی خوبی توام با درآمد و رفاه داشته باشید. 

فرصت های جدید

بدون نیاز به مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی
حداقل دریافتی ۲/۵۰۰ دلار
حدااکثر دریافتی ۸/۰۰۰ دلار

تحصیل به انگلیسی
بدون محدودیت سنی
بورسیه ۷۶۰۰ یورویی همراه خوابگاه و غذا