رشته دندان‌پزشکی

رشته دندانپزشکی شامل مطالعه و آموزش در زمینه تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری‌های دندان و فک و صورت است.

رشته دندان‌پزشکی

دانشجویان در این رشته با مباحثی مانند آناتومی دندان و فک، فیزیولوژی دندان، داروشناسی دندان، روش‌های تشخیصی و درمانی دندان‌ها و بافت‌های مرتبط، طراحی و اجرای درمان‌های ترمیمی و جراحی‌های دهان و فک و صورت آشنا می‌شوند.

دندان‌پزشکی به عنوان یک رشته مهم در سیستم بهداشتی و درمانی جهان به شمار می‌آید و دندان‌پزشکان می‌توانند به بهبود کیفیت زندگی افراد و بهبود سلامت دهان و دندان‌های آنها کمک کنند. همچنین، دندان‌پزشکی به عنوان یکی از رشته‌های پردرآمد در بسیاری از کشورها شناخته شده است و فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در مطب‌های دندان‌پزشکی، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی به عنوان دندان‌پزشک فعالیت کنند.

رشته دندان‌پزشکی در بسیاری از کشورها، شامل ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلستان، آلمان، فرانسه، ژاپن، کره جنوبی، ایتالیا و اسپانیا، محبوبیت بسیاری دارد. در این کشورها، دانشگاه‌های بسیاری در زمینه تحصیل در رشته دندان‌پزشکی فعالیت می‌کنند و فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند به سرعت در مطب‌های دندان‌پزشکی، بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی به فعالیت بپردازند.

همچنین، در بسیاری از کشورهایی که بهداشت دهان و دندان از اهمیت بالایی برخوردار است، مانند کشورهای اسکاندیناوی، رشته دندان‌پزشکی به عنوان یک رشته محبوب و مورد توجه قرار دارد. در کل، رشته دندان‌پزشکی در بسیاری از کشورها به دلیل نیاز مردم به خدمات دندان‌پزشکی و همچنین درآمد بالایی که این حرفه برای دندان‌پزشکان فراهم می‌کند، محبوبیت بسیاری دارد.

است.

اگر شما قصد تحصیل در رشته دندان پزشکی را دارید، ما برای اخذ پذیرش و گرفتن ویزای تحصیلی در کنار شما خواهیم بود. کافی است تا فرم درخواست پذیرش و مشاوره را تکمیل کنید و یا از طریق تماس مستقیم با ما در ارتباط باشید. ما به تمام سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

همچنین تیم هما تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شما را در مسیر شغلی و تحصیلی درست قرار دهد.

آینده نگری تخصص ما است .

ما با یک برنامه ریزی جامع در کنار شما هستیم تا در نهایت علاوه بر کسب مدرک علمی معتبر ، آینده ی شغلی خوبی توام با درآمد و رفاه داشته باشید. 

فرصت های جدید

بدون نیاز به مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی
حداقل دریافتی ۲/۵۰۰ دلار
حدااکثر دریافتی ۸/۰۰۰ دلار

تحصیل به انگلیسی
بدون محدودیت سنی
بورسیه ۷۶۰۰ یورویی همراه خوابگاه و غذا