رشته علوم بهداشتی

رشته علوم بهداشتی (Public Health) در واقع به تدریس و پژوهش در حوزه بهداشت و پیشگیری از بیماری‌ها و مسائل بهداشتی اختصاص دارد. این رشته به دانشجویان اجازه می‌دهد تا با بررسی و تحلیل مسائل بهداشتی و پیشگیری از بیماری‌ها، به بهبود سلامت جامعه کمک کنند.

رشته علوم بهداشتی

رشته علوم بهداشتی (Public Health) در واقع به تدریس و پژوهش در حوزه بهداشت و پیشگیری از بیماری‌ها و مسائل بهداشتی اختصاص دارد. این رشته به دانشجویان اجازه می‌دهد تا با بررسی و تحلیل مسائل بهداشتی و پیشگیری از بیماری‌ها، به بهبود سلامت جامعه کمک کنند. برخی از موضوعاتی که در این رشته مطرح می‌شوند عبارتند از:

  • بررسی عوامل خطر و پیشگیری از بیماری‌ها
  • ایمنی و بهداشت محیطی
  • سیاست‌گذاری بهداشتی و مدیریت بهداشتی
  • بهداشت مسافرتی و گردشگری
  • بهداشت شغلی و کارگران
  • بهداشت زنان و کودکان
  • بهداشت دهان و دندان

از دیگر فعالیت‌های فارغ‌التحصیلان این رشته، شامل ایجاد برنامه‌های آموزشی و پیشگیری از بیماری‌ها، مشاوره و پشتیبانی در زمینه بهداشت و درمان، مدیریت و رهبری در سازمان‌های بهداشتی، تحقیقات در زمینه بهداشت و بیماری‌ها و همچنین همکاری با سازمان‌های ملی و بین‌المللی در حوزه بهداشت می‌باشد.

رشته علوم بهداشتی در بسیاری از کشورها، از جمله ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان، استرالیا و کشورهای اروپایی، به عنوان یکی از رشته‌های مهم و پرطرفدار در حوزه بهداشت شناخته شده است.

اگر شما قصد تحصیل در هریک از رشته‌ها و زیر شاخه‌های مربوط به علوم بهداشتی را دارید، ما برای اخذ پذیرش و گرفتن ویزای تحصیلی در کنار شما خواهیم بود. کافی است تا فرم درخواست پذیرش و مشاوره را تکمیل کنید و یا با تماس مستقیم با ما در ارتباط باشید. ما به تمام سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

همچنین تیم هما تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شما را در مسیر شغلی و تحصیلی درست قرار دهد.

آینده نگری تخصص ما است .

ما با یک برنامه ریزی جامع در کنار شما هستیم تا در نهایت علاوه بر کسب مدرک علمی معتبر ، آینده ی شغلی خوبی توام با درآمد و رفاه داشته باشید.