رشته پرستاری و روان درمانی

رشته پرستاری شامل مطالعه و آموزش مهارت‌های مورد نیاز برای بهبود و حفظ سلامت بیماران و ارائه مراقبت‌های پایه و پیشرفته به آن ها است. دانشجویان در این رشته با مباحثی مانند آناتومی و فیزیولوژی، داروشناسی، مراقبت های پایه و پیشرفته، ارتباطات پزشکی و حرفه پرستاری آشنا می‌شوند.

رشته پرستاری و روان درمانی

 

رشته روان درمانی شامل مطالعه و آموزش در زمینه تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات روانی است. دانشجویان در این رشته با مباحثی مانند روان‌شناسی بالینی، درمان شناختی-رفتاری، روان‌درمانی گروهی، روان‌شناسی کودک و نوجوان، تحلیل روانی و فرهنگی و روش‌های پژوهش روان‌شناسی آشنا می‌شوند. روان درمانی به عنوان یک رشته مهم و حیاتی در سیستم بهداشتی و درمانی جهان به شمار می‌آید و افرادی که در این رشته فعالیت می‌کنند، می‌توانند به بهبود زندگی و روانی بیماران کمک کنند.

اگر شما قصد تحصیل در هریک از رشته‌ها و زیر شاخه‌های مربوط روان درمانی یا پرستاری را دارید، ما برای اخذ پذیرش و گرفتن ویزای تحصیلی در کنار شما خواهیم بود. کافی است تا فرم درخواست پذیرش و مشاوره را تکمیل کنید و یا با تماس مستقیم با ما در ارتباط باشید. ما به تمام سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

همچنین تیم هما تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شما را در مسیر شغلی و تحصیلی درست قرار دهد.

آینده نگری تخصص ما است .

ما با یک برنامه ریزی جامع در کنار شما هستیم تا در نهایت علاوه بر کسب مدرک علمی معتبر ، آینده ی شغلی خوبی توام با درآمد و رفاه داشته باشید. 

فرصت های جدید

بدون نیاز به مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی
حداقل دریافتی ۲/۵۰۰ دلار
حدااکثر دریافتی ۸/۰۰۰ دلار

تحصیل به انگلیسی
بدون محدودیت سنی
بورسیه ۷۶۰۰ یورویی همراه خوابگاه و غذا