رشته های گردشگری، هتلداری و مدیریت بیمارستان

رشته‌های گردشگری، هتلداری و مدیریت بیمارستان، هرکدام به عنوان یک رشته مستقل، در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند .

رشته های گردشگری، هتلداری و مدیریت بیمارستان

رشته‌های گردشگری، هتلداری و مدیریت بیمارستان، هرکدام به عنوان یک رشته مستقل، در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند.

رشته گردشگری شامل مطالعه و تحلیل صنعت گردشگری و مدیریت مقاصد گردشگری است. دانشجویان در این رشته با مباحثی مانند معرفی مقاصد گردشگری، رفتار گردشگران، سیاست‌های توسعه گردشگری و تأثیرات آن بر اقتصاد، اجتماع و محیط زیست آشنا می‌شوند.

همچنین رشته هتلداری شامل آموزش‌هایی در زمینه طراحی، مدیریت و اجرای خدمات هتل‌ها و رستوران‌ها است. دانشجویان در این رشته با مباحثی مانند مدیریت هتل، اقتصاد هتلداری، مهارت‌های خدماتی و پذیرایی، مدیریت کیفیت و تجربه مشتری آشنا می‌شوند.

رشته مدیریت بیمارستان یا همان مدیریت سلامت، مربوط به مدیریت مؤسسات درمانی و خدمات بهداشتی است. افرادی که در این رشته تحصیل می‌کنند، با مفاهیم و تکنیک‌های مدیریتی آشنا می‌شوند و به منظور بهبود سیستم بهداشت و درمان، از جمله ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی و درمانی، کاهش هزینه‌های درمان، بهینه‌سازی توزیع منابع، افزایش رضایت بیماران و بهبود عملکرد کارکنان درمانی در بیمارستان‌ها و سایر مراکز بهداشتی و درمانی، به کار گرفته می‌شوند.

این رشته در کشورهای مختلف دنیا مانند آلمان، ایتالیا، استرالیا، ترکیه و… بسیار پرطرفدار است. در این کشورها، دانشگاه‌های معتبری وجود دارند که این رشته را تدریس می‌کنند و فارغ التحصیلان آن‌ها در سطح بین‌المللی مورد توجه قرار می‌گیرند.

اگر شما قصد تحصیل در هریک از رشته های گردشگری، هتلداری، مدیریت بیمارستان و… در هر کشوری را دارید، ما برای اخذ پذیرش و گرفتن ویزای تحصیلی در کنار شما خواهیم بود. کافی است تا فرم درخواست پذیرش و مشاوره را تکمیل کنید و یا با تماس مستقیم با ما در ارتباط باشید. ما به تمام سوالاتتان پاسخ خواهیم داد.

همچنین تیم هما تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شما را در مسیر شغلی درست قرار دهد.

آینده نگری تخصص ما است .

ما با یک برنامه ریزی جامع در کنار شما هستیم تا در نهایت علاوه بر کسب مدرک علمی معتبر ، آینده ی شغلی خوبی توام با درآمد و رفاه داشته باشید. 

فرصت های جدید

بدون نیاز به مدرک زبان یا مدرک دانشگاهی
حداقل دریافتی ۲/۵۰۰ دلار
حدااکثر دریافتی ۸/۰۰۰ دلار

تحصیل به انگلیسی
بدون محدودیت سنی
بورسیه ۷۶۰۰ یورویی همراه خوابگاه و غذا